Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (33 entries)

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Filter
ps: چاڼ

en: Position
ps: ځاى

en: Arabic
ps: عربي

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Results
ps: پایلې

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: Bulgarian
ps: بلغاریایی

en: Greek
ps: یونانی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Turkish
ps: تورکی

en: Lithuanian
ps: لېتوانيایی

en: Estonian
ps: ايستونیا

en: Icelandic
ps: ایسلنډی

en: Kannada
ps: کانادا

en: Latvian
ps: لاتويیایی

en: Marathi
ps: مراټي

en: Punjabi
ps: پنجابي

en: Slovenian
ps: سلوېنیایی

en: Tamil
ps: تامېل

en: Telugu
ps: ټيلېګو

en: Thai
ps: تايلنډی

en: Urdu
ps: اوردو

en: Vietnamese
ps: ویتنامی
