Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (37 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Url
sq: Adresa Url

en: Filter
sq: Filtri

en: Arabic
sq: Arabe

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Korean
sq: Koreane

en: Results
sq: Rezultatet

en: Bulgarian
sq: Bullgarisht

en: Croatian
sq: Kroate

en: Czech
sq: Çekisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Finnish
sq: Finlandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Greek
sq: Greqisht

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Norwegian
sq: Norvegjeze

en: Polish
sq: Polonisht

en: Romanian
sq: Rumanisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Slovak
sq: Sllovake

en: Swedish
sq: Suedisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: Lithuanian
sq: Lituaniane

en: Catalan
sq: Katalane

en: Estonian
sq: Estonisht

en: Icelandic
sq: Islandeze

en: Kannada
sq: Kanadeze

en: Latvian
sq: Letonisht

en: Slovenian
sq: Sllovene

en: Vietnamese
sq: Vietnameze
