Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: - None -
ug: يوق

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Arabic
ug: ئەرەپچە

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: Korean
ug: كورىيە تىلى

en: Results
ug: نەتىجە

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Bulgarian
ug: بولعارچە

en: Croatian
ug: كرودىيە تىلى

en: Czech
ug: چح تىلى

en: Danish
ug: دانىيەچە

en: Finnish
ug: فنلاندىيە تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Greek
ug: گىرىك تىلى

en: Hungarian
ug: ۋنگىر تىلى

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: Swedish
ug: شىۋىت

en: Turkish
ug: تۈرك تىلى

en: Catalan
ug: كاتالان

en: Estonian
ug: ئستونىيە تىلى

en: Urdu
ug: ئوردو تىلى
