Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (46 entries)

en: Search
be: Пошук

en: - None -
be: - Нічога -

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Arabic
be: Арабская

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Japanese
be: Японская

en: Korean
be: Карэйская

en: Results
be: Вынікі

en: Index
be: Каталог

en: Bulgarian
be: Балгарская

en: Croatian
be: Харвацкая

en: Czech
be: Чэшская

en: Danish
be: Дацкая

en: Dutch
be: Галандская

en: Finnish
be: Фінская

en: German
be: Нямецкая

en: Greek
be: Грэцкая

en: Hungarian
be: Вугорская

en: Norwegian
be: Нарвежская

en: Polish
be: Польская

en: Romanian
be: Румынская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Slovak
be: Славацкая

en: Swedish
be: Швецкая

en: Turkish
be: Турэцкая

en: Lithuanian
be: Літоўская

en: Catalan
be: Каталанская

en: Estonian
be: Эстонская

en: Gujarati
be: Гуджарацкая

en: Icelandic
be: Ісландская

en: Kannada
be: Каннада

en: Latvian
be: Латышская

en: Malayalam
be: Малаяламская

en: Marathi
be: Мараты

en: Punjabi
be: Пэнджабская

en: Slovenian
be: Славенская

en: Tamil
be: Тамільская

en: Telugu
be: Тэлугу

en: Thai
be: Тайская

en: Urdu
be: Урду

en: Vietnamese
be: В'етнамская

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
