Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Sortable
bs: Sortiranje

en: English
bs: Engleski

en: Results
bs: Rezultati
