Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Search
fil: Hanapin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Filter
fil: Salain

en: English
fil: Ingles

en: Bulgarian
fil: Bulgaryan

en: Czech
fil: Tsek

en: German
fil: Aleman
