Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: - None -
id: - Tiada -

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Sortable
id: Dapat disortir

en: Position
id: Posisi

en: Pattern
id: Pola

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: API key
id: Kunci API

en: Results
id: Hasil

en: Index
id: Indeks

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: Link this field to the original piece of content
id: Tautkan bidang ini ke konten asli

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.
