Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (44 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Filter
km: តម្រង

en: Arabic
km: អារ៉ាប់

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Bulgarian
km: ប៊ុលហ្ការី

en: Croatian
km: ក្រូអាត

en: Czech
km: ឆេក

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Finnish
km: ហ្វាំងឡង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Greek
km: ក្រិក

en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Romanian
km: រូម៉ានី

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Slovak
km: ស្លូវ៉ាគី

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: Turkish
km: ទួរគី

en: Lithuanian
km: លីទុយអានី

en: Catalan
km: កាតាឡាន

en: Estonian
km: អេស្តូនី

en: Gujarati
km: ហ្កុយ៉ារាទី

en: Icelandic
km: អ៊ីស្លង់

en: Kannada
km: កិណាដា

en: Latvian
km: ឡាតវីយ៉ា

en: Malayalam
km: ម៉ាឡាយ៉ាឡាម

en: Marathi
km: ​​ម៉ារាធី

en: Punjabi
km: ពូនយ៉ាប៊ី

en: Slovenian
km: ស្លូវ៉ានី

en: Tamil
km: តាមីល

en: Telugu
km: តេលូហ្គូ

en: Thai
km: ថៃ

en: Urdu
km: អ៊ូ​រ្ឌូ

en: Vietnamese
km: វៀតណាម
