Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Position
lt: Pozicija

en: Pattern
lt: Šablonas

en: English
lt: Anglų

en: Results
lt: Rezultatai

en: Index
lt: Indeksas

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Latvian
lt: Latviškai

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
