Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Position
lv: Pozīcija

en: Pattern
lv: Modelis

en: Arabic
lv: Arābu

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: API key
lv: API atslēga

en: Results
lv: Rezultāti

en: Index
lv: Rādītājs

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Polish
lv: Poļu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Turkish
lv: Turku

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Thai
lv: Tai

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
