Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (34 entries)

en: Search
mr: शोध

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Filter
mr: गाळणी

en: Position
mr: स्थान

en: Arabic
mr: आरेबिक

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Korean
mr: कोरियन

en: Results
mr: निकाल

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Greek
mr: ग्रीक

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Romanian
mr: रोमेनियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Slovak
mr: स्लोवाक

en: Swedish
mr: स्वीडिश

en: Turkish
mr: टर्किश

en: Lithuanian
mr: लिथुनेनियन

en: Estonian
mr: एसटोनियन

en: Gujarati
mr: गुजराती

en: Icelandic
mr: आइस्लॅंडिक

en: Kannada
mr: कन्नडा

en: Latvian
mr: लॅट्वियन

en: Malayalam
mr: मल्याळम

en: Marathi
mr: मराठी

en: Slovenian
mr: स्लोवीनियन

en: Tamil
mr: तमिळ

en: Telugu
mr: तेलुगू

en: Thai
mr: थाई

en: Urdu
mr: उर्दू
