Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Url
pl: URL

en: Filter
pl: Filtr

en: Sortable
pl: Sortowalny

en: Position
pl: Pozycja

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Arabic
pl: Arabski

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Japanese
pl: Japoński

en: Korean
pl: Koreański

en: API key
pl: Klucz API

en: Results
pl: Wyniki

en: Index
pl: Indeks

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: Croatian
pl: Chorwacki

en: Czech
pl: Czeski

en: Danish
pl: Duński

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Finnish
pl: Fiński

en: German
pl: Niemiecki

en: Greek
pl: Grecki

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Polish
pl: Polski

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Turkish
pl: Turecki

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Estonian
pl: Estoński

en: Icelandic
pl: Islandzki

en: Kannada
pl: Kannara

en: Latvian
pl: Łotewski

en: Malayalam
pl: Malajalam

en: Marathi
pl: Marathijski

en: Punjabi
pl: Panjabi

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Tamil
pl: Tamilski

en: Thai
pl: Tajski

en: Vietnamese
pl: Wietnamski

en: Connection
pl: Połączenie

en: Link this field to the original piece of content
pl: Odnieś to pole do oryginalnej zawartości.

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.
