Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (34 entries)

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Pattern
sr: Образац

en: Arabic
sr: арапски

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Korean
sr: корејски

en: Bulgarian
sr: бугарски

en: Croatian
sr: хрватски

en: Czech
sr: чешки

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: Finnish
sr: фински

en: German
sr: немачки

en: Greek
sr: грчки

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Polish
sr: пољски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Slovak
sr: словачки

en: Turkish
sr: турски

en: Lithuanian
sr: литвански

en: Catalan
sr: каталонски

en: Estonian
sr: естонски

en: Latvian
sr: летонски

en: Slovenian
sr: словеначки

en: Thai
sr: тајландски

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
