Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Polish
th: ภาษาโปแลนด์

en: Thai
th: ไทย

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
