Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Search
af: Soek

en: Test
af: Toets

en: - None -
af: - Geen -

en: View
af: Wys

en: Send
af: Stuur

en: Index
af: Indeks
