Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Search
ar: بحث

en: Test
ar: الاختبار

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: View
ar: عرض

en: Advanced
ar: متقدم

en: Send
ar: أرسل

en: Index
ar: الفهرس

en: Error message
ar: رسالة الخطأ
