Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Search
ast: Guetar

en: Test
ast: Preba

en: - None -
ast: -Nengún-

en: View
ast: Vista

en: Send
ast: Unviar
