Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Search
be: Пошук

en: Test
be: Тэст

en: - None -
be: - Нічога -

en: View
be: Праглядзець

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Send
be: Адаслаць

en: Index
be: Каталог

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку
