Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Search
bg: Търси

en: Test
bg: Тест

en: - None -
bg: - Не -

en: View
bg: Прегледай

en: Send
bg: Изпрати

en: Temperature
bg: Температура

en: Index
bg: Индекс

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
