Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Index
bo: དཀར་ཆག
