Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Search
bs: Pretraga

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: View
bs: Pregled

en: Send
bs: Pošalji

en: Temperature
bs: Temperatura
