Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Search
ca: Cerca

en: Test
ca: Prova

en: - None -
ca: - Cap -

en: View
ca: Mostra

en: Advanced
ca: Avançat

en: Send
ca: Enviar

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Index
ca: Índex

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Chat
ca: Xat
