Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Search
cs: Hledat

en: - None -
cs: - Nic -

en: View
cs: Zobrazit

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Send
cs: Poslat

en: Temperature
cs: Teplota

en: Index
cs: Rejstřík

en: Error message
cs: Chybová zpráva
