Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Search
cy: Chwilio

en: - None -
cy: - Dim -

en: View
cy: Gweld

en: Advanced
cy: Uwch

en: Send
cy: Anfon

en: Error message
cy: Neges wall
