Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Test
el: Δοκιμή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: View
el: Προβολή

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Send
el: Αποστολή

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης
