Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Search
eo: Serĉu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: View
eo: Vidu

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Send
eo: Sendu

en: Index
eo: Indekso
