Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Search
eu: Bilatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: View
eu: Bista

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Send
eu: Bidali

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Error message
eu: Errore mezua
