Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Search
fi: Etsi

en: Test
fi: Testi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: View
fi: Näytä

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Send
fi: Lähetä

en: Temperature
fi: Lämpötila

en: Index
fi: Indeksi

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Chat
fi: Pikaviestin
