Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
fr: Options avancées

en: Search
fr: Rechercher

en: Test
fr: Tester

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: View
fr: Voir

en: Advanced
fr: Avancé

en: Model
fr: Modèle

en: Send
fr: Envoyer

en: Temperature
fr: Température

en: Namespace
fr: espace de nommage

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Chat
fr: Discussion

en: Entity Types
fr: Types d'entités
