Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Search
gu: શોધ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: View
gu: જુઓ

en: Send
gu: મોકલો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ
