Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Search
he: חיפוש

en: Test
he: בדיקה

en: - None -
he: - ללא -

en: View
he: צפיה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Send
he: שלח

en: Index
he: אינדקס

en: Namespace
he: מרחב שמות

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
