Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Search
hi: खोज

en: Test
hi: परीक्षण

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: View
hi: देखें

en: Advanced
hi: विकसित

en: Send
hi: भेजें

en: Index
hi: अनुक्रमणिका

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश
