Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Search
hr: Pretraga

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: View
hr: Pregled

en: Advanced
hr: Napredno

en: Send
hr: Pošalji

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Error message
hr: Poruka greške
