Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Search
hu: Keresés

en: Test
hu: Teszt

en: - None -
hu: – Nincs –

en: View
hu: Megtekintés

en: Advanced
hu: Haladó

en: Model
hu: Modell

en: Send
hu: Küldés

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Namespace
hu: Névtér

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód
