Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Search
hy: Որոնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: View
hy: Դիտել

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
