Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: Search
id: Pencarian

en: Test
id: uji

en: - None -
id: - Tiada -

en: View
id: Lihat

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Send
id: Kirim

en: Index
id: Indeks

en: Error message
id: Pesan kesalahan
