Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Search
is: Leit

en: Test
is: Prófa

en: - None -
is: - Ekkert -

en: View
is: Skoða

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Send
is: Senda
