Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Search
it: Cerca

en: - None -
it: - Nessuno -

en: View
it: Visualizza

en: Advanced
it: Avanzate

en: Model
it: Modello

en: Send
it: Invia

en: Temperature
it: Temperatura

en: Index
it: Indice

en: Error message
it: Messaggio di errore
