Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Search
ja: 検索

en: Test
ja: テスト

en: - None -
ja: - なし -

en: View
ja: ビュー

en: Advanced
ja: 高度

en: Send
ja: 送信

en: Index
ja: インデックス

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Debug mode
ja: デバッグモード
