Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Search
jv: Goléki

en: Test
jv: Ujian

en: - None -
jv: - Nihil -

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced
jv: Mahir

en: Send
jv: Kirim

en: Index
jv: Indek

en: Error message
jv: Pesen kesalahan
