Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Search
ka: ძიება

en: Test
ka: ტესტი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Send
ka: გაგზავნა
