Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: View
km: មើល

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Error message
km: សារ​កំហុស
