Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: View
ku: پیشاندان

en: Send
ku: بینێره‌

en: Index
ku: نوانە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام
