Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Search
lt: Paieška

en: Test
lt: Testas

en: - None -
lt: - Joks -

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Model
lt: Modelis

en: Send
lt: Siųsti

en: Index
lt: Indeksas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė
