Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
ml: ഉയര്‍ന്നതലത്തിലുള്ള ഐച്ഛികങ്ങള്‍

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
