Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Search
mn: Хайх

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: View
mn: Харах

en: Send
mn: Илгээх

en: Temperature
mn: Температур
