Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Search
mr: शोध

en: Test
mr: चाचणी

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: View
mr: बघा

en: Send
mr: पाठवा

en: Temperature
mr: तापमान
