Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Index
my: အညွှန်း

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်
