Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: View
ne: दृश्य

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Index
ne: सूची

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
