Search API AI (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Search
nl: Zoeken

en: - None -
nl: - Geen -

en: View
nl: Weergeven

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Model
nl: Model/type

en: Send
nl: Versturen

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Entity Types
nl: Entiteitstypes
